Tjedan priprave za podjeljivanje sakramenta Svete potvrde u našoj župi

Nakon nedjelje Dobrog Pastira u našoj župi započeo je tjedan priprave ovogodišnjih kandidata za podjeljivanje sakramenta Krizme ili Sv. Potvrde.

Kroz ovaj tjedan 35 mladih naše župe, aktivno će se pripremati da bi u nedjelju 28. travnja primili pečata dara Duha Svetoga te postali punopravni kršćani!

Kroz ovaj tjedan priprava se sastoji od sljedećeg:

U četvrtak, 25. travnja - sveta misa u 19:00h, nakon sv. mise klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

U petak, 26. travnja - sveta misa u 19:00h, nakon sv. mise zajednička proba.

U subotu, 27. travnja -  u 16:00h Ispovijed krizmanika, roditelja i kumova (svi su obavezni sudjelovati).
- U 17:30h sveta misa.

U nedjelju, 28. travnja - 11:00h sv. misa i podjela sakramenta svete potvrde.
- Doći 30min. prije sv. mise i složiti se ispred crkve zajedno sa kumom za procesiju. (Djevojčice lijevo, dječaci desno).

Podjeljivanje sakramenta sv. krizme je u Nedjelju, 28. travnja pod sv. misom u 11:00h. Sakramenat krizme će ovogodišnjim pripravnicima podijeliti msgr. Josip Devčić, prepošt Stolnog kaptola sv. Petra u Požegi.

Sakrament svete Potvrde u nedjelju treba primiti trideset i pet krizmanika, a ovo su njihova imena: