Održan prvi susret župnoga zajedništva

U organizaciji Župe Kraljice sv. Krunice, jučer 09. lipnja 2013.g. održan je prvi župni susret župljana.

S početkom u 18:00h počeo je svečani program u župnoj crkvi gdje su djeca i mladi izveli jednosatni program na oduševljenje svih župljana u kojem su djeca prikazala veliki talenat te uveselili sve prisutne.

Pod vodstvom Vjeroučiteljice Nede Mujić uslijedile su sportske igre, uzrasta od prvoga do osmoga razreda i mališana.
Sportski program potezanja užeta i skakanje u vreći je bio zanimljiv gdje smo se svi zabavili i nasmijali, te je ovaj dio programa prošao u sportskom ozračju.

Nakon sportskog dijela uslijedilo je druženje župljana i gostiju gdje su podjeljenje porcije graha i odojka.

Mladi su nas zasladili sa toplim i slasnim palačinkama.
Susret je uveličan nazočenjem gostiju iz županije i grada te tamburaškog sastava 'Ledina' iz Cernika.

U večernjim satima uz blagoslov i zahvalu našeg župnika Ivana Štivičića okončan je naš župni susret.

Fotografije možete pogledati u našoj galeriji.