Biciklističko hodočašće Blaženom Alojziju Stepincu u Novsku

Biciklisti naše župe, pod vodstvom našeg župnika Ivana Štivičića, poslije Nedjeljnog ručka, oko 14:00 sati sastali su se ispred stare župne Crkve te uz molitvu i blagoslov krenuli na biciklističko hodočašće u Župu Blaženog Alojzija Stepinca u Novsku.

Prvi odmor napravili su u Okučanima pred Crkvom sv. Vida te su nastavili putovanje prema Rajiću te u 16:30 sati stižu u Novsku, točnije pred Crkvu Blaženog Alojzija Stepinca gdje su se crkvena zvona oglasila kao znak dobrodošlice.

Župnik Župe Blaženog Alojzija Stepinca, Pavao Mokri, veličanstveno nas je dočekao, te nakon dočeka uslijedila je zajednička molitva svete krunice i čitanje litanija Blaženog Alojzija Stepinca.

Nakon orkijepe i druženja sa njihovim župnikom, u večernjim satima uputili smo se prema Novoj Gradišci gdje u večernjim satima stižu svojim kućama sa biciklističkog hodočašća.

Fotografije biciklističkog hodočašća Blaženom Alojziju Stepincu u Novsku možete pogledati u našoj galeriji.