Održan humanitarni koncert Najboljih Hrvatskih Tamburaša za uređenje Crkve i pastoralnog centra

Nedjeljna večer (18.10.2015) za sve koji su se zaputili prema domu 'Bešlić' protekla je u znaku zabave, druženja, pjesme, dobrote i humanosti, a sve u cilju nastavka uređenja Župne Crkve Kraljice svete Krunice i pastoralnog centra.

Od 18:00 sati počeo je program gdje su nastupile predgrupe, HKUU "Trenk" iz Nove Gradiške, KUD "Marijan Lanosović" iz Orubice te Hrvatska pjevačka skupina "Slavča" iz Nove Gradiške.

Nešto malo poslije 20:00 sati na pozornicu je izašao tamburaški sastav "Zlatna Dolina" iz Požege.

Ulaz na koncert bio je besplatan, te nesebičnim odricanjem posjetitelja, pomogli su svojim dobrovoljni prilogom.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su se odazvali koncertu i koji su svojim dobrovoljnim prilogom pripomogli daljnjem uređenju Crkve i pastoralnog centra

Fotografije humanitarnog koncerta tamburaškog sastava "Zlatna Dolina" možete pogledati u našoj galeriji.