Mladi naše župe danas putuju u Dubrovnik na SHKM

Susret hrvatske katoličke mladeži (SHKM) je susret mladih katolika koji se održava svake dvije godine u jednom od gradova Republike Hrvatske.

Deveti po redu SHKM održat će se u Dubrovniku 26. i 27. travnja 2014. godine. Mladi naše župe također putuju u Dubrovnik!

Kroz kateheze su se mladi naše župe pripremali za ovaj susret, na koje su svi sudionici bili obvezni sudjelovati, a kateheze su sami održavali pod ravnanjem našeg župnika.

Mladi sa velikim uzbuđenjem i radošću očekuju putovanje u Dubrovnik na SHKM, vesele se zajedničkom druženju, pjesmi i posebice molitvi.

Večerašnja sveta misa u 19:00 sati namijejenjena je za sve mlade iz naše župe koji sudjeluju na ovogodišnjem SHKM-u, a poslije mise u večernjim satima planiran je polazak za Dubrovnik!

Iz daleke Slavonije “s osmjehom na susret krećemo jer znamo Bog je s nama tu…”