Bogoslovi iz sjemeništa u Zagrebu uveličali Nedjelju Dobrog pastira u našoj župi

U Nedjelju u našoj župi kao i u svim drugim župama slavili smo nedjelju Dobrog pastira koju su uveličali svojim dolaskom Bogoslovi iz Zagreba.

Na nedjelju Dobrog pastira ugostili smo Bogoslove iz NADBISKUPSKOG BOGOSLOVNOG SJEMENIŠTA iz Zagreba, s njihovim poglavarom teologije na KBF u Zagrebu prof. Mislavom Kutlešom koji je predvodio misno slavlje u našoj župi.

Bilo je 15 bogoslova koji su svjedočili svoj izbor zvanja i što ih je ponukalo na taj poziv i predstavili život u bogosloviji.

Molimo se za njih da ustraju u svojem pozivu jer i mi tu možemo svojom molitvom puno pridonijeti, jer oni su naša budućnost i neka im Isus Krist bude polazište i mjerilo u djelovanju.

Mi vjernici trebamo im biti primjer, donositi plodove ljubavi, mira i dobrote. Budimo predani Bogu!

Fotografije nedjelje Dobrog pastira možete pogledati u našoj galeriji.