Održan drugi susret župnog zajedništva

U organizaciji naše župe, Kraljice svete Krunice, održan je drugi susret župnog zajedništva.

Na Blagdan Duhova, u nedjelju 08.06. u 18:00h započeo je program susreta župnog zajedništva. Sve je započelo u župnoj crkvi gdje su nastupili naši pjevački zborovi (mali zbor, veliki zbor te Ljupinski zbor), Ljupinski tamburaši, KUD Trenk, KUD Tkanica te mnogi drugi samostalni izvođači.

Na oduševljenje svih prisutnih župljana, svi su pokazali svoj veliki talent te uveselili sve prisutne.

Pod vodstvom vjeroučiteljica uslijedile su sportske igre koje su održane u župnom dvorištu. Sportski program sastojao se od potezanja užeta, skakanja u vreći i skijanja na travi.

Nakon završenih sportskih igara uslijedilo je druženje župljana te su podjelne porcije graha i napitci za sve prisutne.

Naši župljani su se potrudili, te su nas zasladili sa toplim palačinkama. Za dobru glazbu bili su zaduženi KUD Trenk i naši Ljupinski tamburaši.

Na kraju samog druženja, naš župnik Ivan Štivičić zahvalio je svima koji su sve pripremili za održavanje ovoga susreta.

Fotografije župnog zajedništva možete pogledati u našoj galeriji.