Pješačko hodočašće Gospi Voćinskoj

Proslavi blagdana Gospe Voćinske, koji se slavi 21. kolovoza, i ove godine je prethodilo pješačkom hodočašćem na kojem su sudjelovali župljani naše župe.

U Stražeman, 21.kolovoza, u 5 sati dolaze brojni vjernici-hodočasnici, iz cijele Požeške Biskupije, koji se priključuju hodočasničkoj koloni koja preko Poljanske, Gornjih Vrhovaca i Zvečeva molitvom i pjesmom dolaze do Voćina u poslijepodnevnim satima.

Na ovogodišnjem hodočašću sudjeluju brojni pješaci-hodočasnici, i mladi i stari i svi oni koji se osjećaju sposobnima prijeći dugačak put.

Također, kao i svakih godina, sudjelovali su i naši župljani na pješačkom hodočašću.

Središnje hodočasničko euharistijsko slavlje s početkom u 18:30 sati predvodit će u koncelebraciji brojnih svećenika biskup Antun Škvorčević.

Slike pješačkog hodočašća Gospi Voćinskoj možete pogledati u našoj galeriji.