Katehetski materijali u pripravi kandidata za prvu svetu Pričest

U nastavku Vam dostavljamo Katehetske materijale u pripravi kandidata za prvu svetu Pričest. Materijal je podijeljen u pet (osnovnih) tema koje su osmišljene kroz kratki prikaz sadržaja teme i radni list – kako ne bi bilo previše poteškoća samostalno ga riješiti. U određenim temama predviđeni su i prigodni video-animirani filmovi kao dodatni katehetski sadržaj. Na kraju su još dodani osnovni molitveni obrasci. 

Katehetski materijali u pripravi kandidata za prvu svetu Pričest:

  1. Nedjelja – dan Gospodnji i moja župna zajednica KLIK OVDJE
  2. Posljednja večera – euharistija KLIK OVDJE
  3. Dijelovi mise – služba riječi i euharistijska služba KLIK OVDJE
  4. Ispit savjesti i sakrament pomirenja KLIK OVDJE
  5. Moje mjesto u Crkvi KLIK OVDJE
    + osnovni molitveni obrasci KLIK OVDJE

Sav materijal možete preuzeti i na stranici Požeške biskupije.

Podijeli